Padrins de la Festa de la Santa Creu i l’arbre de Maig

.

ANY       NOM  DELS PADRINS                                                                                    Tenim programa ?

1952
1953
1954
1955
1956        Carles Codina Fabrés (Can Poal) Rosa Arnau de   Fontanelles                               veure programa
1957
1958
1959
1960
1961        Maria Padró de Massó Josep Pujolà Oller                                                              veure programa
1962
1963        Maria Padró Falip
1964        Mercè Casasayas de Gabarros Joan Serda Barons                                                 veure programa
1965
1966
1967
1968
1969
1970
1971
1972        Esposos Natàlia Viadiu i Joan Calsina
1985
1986
1987
1988        Remei Montagut Homet Camil Domingo Rodó                                                       veure programa
1989        Lourdes Carbó Romà Alia Fuentes                                                                        veure programa
1990        Marià Maria Galí (títol pòstum) Joaquim Estrenjer Calvó                                        veure programa
1991
1992        Núria Bayó Font i Floreal Soriguera Soriguera
1993        Carme Munill Bancells i Josep Puig Garriga                                                           veure programa
1994        Dolors Gordi Cano i Antoni Romañach Zoyo                                                          veure programa
1995        Ramona Fontanellas Arnau i Vicenç Mampel Ripollès                                             veure programa
1996        Maria Garcia Arcos i Narcís Puig Morera                                                               veure programa
1997        Vicenta Centellas Puig i Miquel Piñol Pedrola                                                         veure programa
1998        Als grups de Cultura Popular que sempre han participat a la Festa
1999        Miquel Fonollosa – Pepita Penalva  i Ramona Roig
2000        Leonor Orante Poveda i Daniel López Pasca                                                          veure programa
2001        Maria Calsina Viladiu i Manuel Planchat Villacampa                                                veure programa
2002        Rosa Salvador Ros i Joan González Baqué
2003        Anna M. Ortí Santasusana i Emili Traver Garcia                                                     veure programa
2004        Sinda Massó Padró  i Josep Sales Rodrigo                                                             veure programa
2005        Nuri Escudé Guil i Juan Briseño Vázquez                                                               veure programa
2006        Immaculada Bagué Servetó i Pere Martínez Canes                                                 veure programa
2007        Maus Mampel Sánchez i Joan Romañach Munill                                                     veure programa
2008        Teresa Adell Cardellach i Antoni Masseguer Fruitós                                                veure programa
2009        Núria Puig Centelles i Marc Galí Segués                                                                veure programa
2010        Roser Planas Cortada i Marcel Calafell Lozano   (25è Aniv. 2a. època)                      veure programa
2011        Rosa Fillat Salvador i Lluís Ramon Vidal                                                                veure programa
2012        Lluïssa Marin Garcia i Josep Hidalgo Rubio                                                            veure programa
2013        Estefania López-Pasca Diaz  i Carles Mampel Sànchez                                            veure programa
2014        Marta Massó Àlvarez i Joan Molina Sàez                                                                veure programa
2015        Maria Assumpta Romañach Munill i Lluís Puig Gordí    (30è Aniv. 2ª època)              veure programa
2016        Antònia Figueroa Olmo i Albert Canal Suñé                                                            veure programa
2017        Antònia Ferrer Izard i Manuel Díaz Rovira                                                              veure programa
2018        Joana Carré Pons i Miquel Martínez Villanueva                                                      veure programa
2019        Anna María Díaz Figueroa i Jaume Colom Armengol                                                veure programa
2020        Suspès per Covid-19-Coronavirus

.
No hem localitzat les dades de les caselles que estan en blanc.
(Si algú disposa d’informació addicional o de programes que ens falten, agrairem us poseu en contacte amb nosaltres)